Philips 27E1N2100D Monitor. 27in IPS FHD 1920x1080 16:9 4ms 250nits 120Hz VGA DVI HDMI 3.5mm Jack Audio-out Adaptive Sync Tilt VESA100mm 3Yr Wty [27E1N2100D/75]
Our Price:
(Inc. GST)
Brand:
Man. Part #:
27E1N2100D/75
Our Part #:
27E1N2100D/75
Availability:
5+ Philips Philips 27E1N2100D Monitor. 27in IPS FHD 1920x1080 16:9 4ms 250nits 120Hz VGA DVI HDMI 3.5mm Jack Audio-out Adaptive Sync Tilt VESA100mm 3Yr Wty Available